Používate nepodporovaný prehliadač
Feedback

Poskytované služby

 

email

Verejné zákazky priamo na Váš email 

Nájdeme pre Vás vhodné obchodné príležitosti!  Ak nechcete riskovať, že zmeškáte dôležité zákazky, alebo Vám ich vyhľadávanie zaberá množstvo času, naša e-mailová služba zaručí, že o patričných verejných zákazkách budete informovaný, akonáhle budú vyhlásené.

  • Individuálne nastavené a presné vyhľadávacie profily
  • Bez risku zahltenia irelevantnými informáciami
  • Neobmezený počet zasielaných zákaziek
  • Neobmezený počet typov informácií o zákazkách (predbežné informácie, tendre, výsledky súťaží, zmeny, zrušenia a pod.)

Naše zdroje

Na Slovensku denne monitorujeme viac než 8 500 zdrojov, medzi ktoré patria aj:

  • Vestník verejného obstarávania (ÚVO)
  • profily obstarávateľov,
  • internetové stránky obstarávateľov, úradné tabule či nástenky,
  • elektronické trhoviská, ako EKS a ďalšie...

Okrem toho prinášame informácie o verejných zákazkách z viac než 45 000 zdrojov v Európe a Latinskej Amerike. 

Je veľmi zložité také obrovské množstvo zdrojov pravidelne kontrolovať a vyhľadávať v nich relevantné informácie — väčšina firiem sa o určitých vyhlásených zákazkách nedozvie, prípadne nedozvie včas, v dôsledku čoho stratí obchodnú príležitosť v hodnote tisícov eur! Vo všeobecnosti platí, že tendre zverejnené na menej frekventovaných stránkach mávajú menší počet uchádzačov, a Vašej firme tak poskytnú väčšiu šancu na výhru.  

handshake

Ukončené zákazky

Získajte prehľad o vývoji verejných zákaziek vo Vašom odvetví tým, že lepšie porozumiete konkurencii.

Zistite, či je záujem o subdodávky a prezentujte se tak firmám, které vládne zákazky vyhrávajú. Získajte kontakt na dodávateľa a ponúknite im svoje služby či tovary, prípadne plňte určitú časť im zadanej zákazky.

Analyzujte činnosť a postupy Vašich konkurentov: aké zákazky vyhrávajú, s akými cenovými ponukami? Využite tieto informácie pri zostavovaní Vašej ponuky a získajte viac príležitostí k výhre zákaziek.

Znalosť konkurencie je kľúčom k úspechu: využite dostupné informácie na dosiahnutie úspechu.
Kontaktujte nás, ak máte akékoľvek nejasnosti v tom, ako môže byť naša služba využitá vo Váš prospech. 

 

 
 

attachments

Dôležité dokumenty

Kľúčovou súčásťou verejných súťaží sú práve súťažné podklady obsahujúce technické špecifikácie a ďalšie dôležité prílohy.  

Prestaňte márniť čas dohľadávaním ich na internete, alebo kontaktovaním obstarávateľov, keď ešte nie je dokumentácia ani dostupná.

Zašleme Vám dokumentáciu k zákazkám akonáhle bude zverejnená, bez extra poplatkov navyše. 

reports-analysis

  Reporty a Analýzy

Vzhľadom na to, že operujeme s veľkým množstvom dát, sme schopní pripravovať rozličné reporty a analýzy, ktoré obsahujú len relevantné a užitočné informácie pre Vašu spoločnosť.

Pre viac informácií nás kontaktujte.
 
 

xls

Export do XLS

Získajte lepší náhľad do zákaziek, ktoré od nás obdržíte.

Nielen, že Vám tento formát umožní triediť, filtrovať a ľubovoľne upravovať získané zákazky, ale tiež si môžete prezrieť už vysúťažené zákazky, a tak zistiť, kto v minulosti vyhlasoval pre Vás relevantné tendre. S takými poznatkami je možné identifikovať nový termín opakujúcej sa zákazky, a byť tak o krok pred konkurenciou.

 
 

xml

Export do XML

Táto funkcia Vám umožňuje importovať všetky dostupné informácie do Vášho na mieru zostaveného IT systému, a tak ich môžete používať tým najvyhovujúcejším spôsobom.

Pre viac informácií nás kontaktujte.
 

api

API

Pomocou API môžete vytvoriť vlastnú aplikáciu pre interné i externé používanie, a mať všetky dáta k dispozícii v ľubovoľnej forme.  

Tento nástroj poskytuje mimoriadnu flexibilitu: môžete si vybrať také kategórie dokumentov, informačné polia či vyhľadávacie funkcie, ktoré sú pre Vašich užívateľov podstatné.  

Pre viac informácií nás kontaktujte.

 

seminars

Školenia

Semináre a workshopy organizované spoločnosťou Otidea sú zamerané na to, aby Vašej firme poskytli znalosti, odhodlanie a praktické zručnosti z oblasti verejného obstarávania. Naši zákazníci na ne naviac majú zľavu. 

Ak chcete vidieť naše najnovšie semináre, kliknite sem.

 

customer-care

Individuálne nastavenie

Naši konzultanti Vám presne nastavia vyhľadávacie profily podľa Vášho zamerania a regiónu. Samotné vyhľadávanie zákaziek je možné nastaviť rôznymi kombináciami filtrov a tak si môžete byť istí, že obdržíte zákazky podľa Vašej potreby.

Pre viac informácií nás kontaktujte.

 

 

Výhody

    responsive check-m

Pokrytie

Na Slovensku denne monitorujeme viac než 8 tisíc zdrojov. Spoločne s našimi zahraničnými pobočkami sme minulý rok informovali o viac než 3 miliónoch zákaziek! 

check-m
 

Zákaznícka podpora

Vďaka našim skúseným konzultantom v kombinácii s individuálne nastavenými vyhľadávacími profilmi obdržíte zákazky priamo z Vášho odvetvia. 

 check-m

Medzinárodná skúsenosť

Vďaka našim pobočkám v zahraničí sme schopní nastaviť individuálne vyhľadávacie profily v krajinách Európy i Latinskej Ameriky.

 check-m

Kompetencia a spoľahlivosť

Za 15 rokov fungovania sme vybudovali komplexný informačný systém pre monitorovanie verejných zákaziek a zostavili tím expertov.

banner-test