Používate nepodporovaný prehliadač
Feedback


Zasielanie zákaziek

Nenechajte si ujsť žiadnu obchodnú príležitosť
 
email
Zasielanie zákaziek emailom

So službou na zasielanie verejných zákaziek do e-mailu budete mať zabezpečené, že sa dozviete o zákazke včas po jej uverejnení.

attach
Súťažné podklady
Ušetrite si čas strávený hľadaním súťažných podkladov či technických špecifikácií zákazky. U nás máte všetky dokumenty na jednom mieste.
award
Vyhraté zákazky
Nechajte si zasielať výsledky zákaziek v rámci Vašich špecifických oblastí záujmu. Zistíte tak, ktoré spoločnosti vyhrali ktoré verejné zákazky.
xls
Export do XLS
Zoraďujte, filtrujte a upravujte si vlastné zoznamy výsledkov vyhľadávania a jednoduchšie priorizujte tie súťaže, ktoré majú pre vás skutočnú hodnotu.

 


Reporty a analýzy

Lepšie poznanie. Efektívnejšie rozhodovanie.
 
price
Konkurenčná cenotvorba
Analýzou zákaziek a výsledkov, hodnotením víťazných ponúk a zmlúv pochopíte Vašich konkurentov, ako nikdy predtým! Zistiť viac.
sales
Potenciálne príležitosti
Podporujte svoje tímy predajcov poskytnutím kontaktov na obstarávateľov a súkromné spoločnosti, ktoré budú čoskoro potrebovať Vaše produkty či služby. Zistiť viac.
Market Report
Trhový prehľad
Viete koľko zákaziek je vo Vašom odvetví vyhlasovaných ročne? Aký je objem trhu? Kto a akí sú najväčší hráči na tomto trhu? Na tieto otázky vieme odpovede. Zistiť viac.
daily tender report
Detailný denný report
Získajte denný report v exceli s aktuálnymi verejnými zákazkami, obohatenými o najdôležitejšie detaily, ako sú napríklad množstvá alebo časti, aby ste rýchlo zistili, o ktoré z nich má význam sa uchádzať. Zistiť viac.