Feedback

Zmena termínu školenia "KOŠICE - nový zákon o verejnom obstarávaní" - 22. marec 2016

09. marec 2016
Upozorňujeme na zmenu termínu školenia pre dodávateľov "KOŠICE Uchádzači - rýchlo a efektívne si osvojte všetky aktuálne zmeny vo verejnom obstarávaní" z 15. marca na 22. marec 2016.

Cieľom školenia je oboznámiť Vás s novými ustanoveniami, ktoré prináša nový zákon o verejnom obstarávaní. Detailne si rozoberieme jednotlivé novinky a zmeny, ktoré priniesla novela zákona a aj nový zákon z praktického hľadiska pre dodávateľov. Tvorcovia nového zákona sľubujú, že zákon uľahčí prístup malých a stredných podnikateľov k verejným zákazkám. Príďte a dozviete sa, ako sa zmenia postupy pri príprave ponuky do verejného obstarávania, ako budeme preukazovať podmienky účasti, novinky pre subdodávateľov (možnosť priamej platby objednávateľa subdodávateľom) a ďalšie praktické a dôležité informácie pre každého dodávateľa, ktorý sa chce uchádzať o verejnú zákazku.

Viac informácií o školení a registračný formulár nájdete tu.

Školenia sú organizované naším partnerom, spoločnosťou OTIDEA s.r.o. Z Predplatitelia našej služby majú na tieto školenia zabezpečenú 10 % zľavu. Pre uplatnenie špeciálnej ceny uveďte v poznámke klient Tender.sk.
 

 

tender.sk nezodpovedá za obsah odkazovaných stránok.