Feedback

Zákazky z Latinskej Ameriky

01. február 2015
Skupina Tender Service Group expanduje do Latinskej Ameriky. Vďaka tomu ponúkame verejné súťaže z Argentíny, Chile, Bolívie, Peru, Ekvádoru, Kolumbie, Panamy a Mexika.

Latinská Amerika ponúka európskym spoločnostiam širokú škálu obchodných príležitostí. Najmä v technických odvetviach a v mnohých špecializovaných oboroch, kde miestne spoločnosti ešte nepreukazujú dostatočné skúsenosti alebo nie sú schopné zabezpečiť vysokú kvalitu, majú európske firmy veľkú šancu vyhrať verejné zákazky.

Každý deň z týchto krajín uverejňujeme okolo 3000 oznámení o verejných zákazkách. Využite ďalšie možnosti pre rozšírenie vášho podnikania. Vďaka našej službe sa  dostanete do kontaktu s novými obchodnými partnermi.
 
Riaditeľ našej španielskej pobočky spoločnosti Tender Service Španielsko, pán Marc Torrent potvrdzuje, že Latinská Amerika je dobrý cieľ pre európske spoločnosti pre podobnosť legislatívy v obstarávaní ako aj pre otvorené a príjemné podnikateľské prostredie vzhľadom na tradičné väzby s Európou.  

Máte otázky týkajúce sa zákaziek z Latinskej Ameriky alebo máte záujem o prístup k nim? Obráťte sa na vášho osobného konzultanta alebo nás kontaktujte prostredníctvom ďalších kontaktov uvedených vľavo.

 

tender.sk nezodpovedá za obsah odkazovaných stránok.