Feedback

Prehľad zákaziek pre: Preklady a tlmočenie

Prehľad na tejto stránke zachytáva najaktuálnejšie vyhlásené verejné zákazky zo sféry prekladateľských a tlmočníckych služieb.

Tieto zákazky sú vybrané na základe kľúčových slov a CPV kódov. Vyfiltrovaním podľa vašich požiadaviek vyberieme pre vás tie najpodstatnejšie.

Zoznam obchodných príležitostí na preklady a tlmočenie sme zhromaždili z viac než 8 500 zdrojov na Slovensku a sú vyselektované z desaťtisícov verejných zákaziek, ktoré denne monitorujeme. Nechajte si ich denne zasielať do Vášho e-mailu!

Zaregistrujte sa na týždennú skúšobnú verziu zdarma a benefitujte zo služieb najväčšieho slovenského portálu na monitoring verejných zákaziek.

Pre zadané vyhľadávanie bolo nájdených 3 zákaziek. Strana: 1 ( od 1)
  Názov Dátum publikovania Lehota na predkladanie cenovej ponuky Krajina
Rozvoj systému špecializovaného vzdelávania sudcov a justičných zamestnancov – zabezpečenie jazykového vzdelávania, zahraničných stáží, konferencií, tlmočníckych a prekladateľských služieb 10.10.18 14.11.18 SLOVENSKÁ REPUBLIKA
Prekladateľské a tlmočnícke služby 05.10.18 SLOVENSKÁ REPUBLIKA
Brožúra 12.09.18 Trenčiansky kraj

Rozvoj systému špecializovaného vzdelávania sudcov a justičných zamestnancov – zabezpečenie jazykového vzdelávania, zahraničných stáží, konferencií, tlmočníckych a prekladateľských služieb

Druh zákazky Služby
Dátum publikovania 10.10.18
Typ oznámenia: Obchodná príležitosť (všetky postupy)

Prekladateľské a tlmočnícke služby

Druh zákazky Služby
Dátum publikovania 05.10.18
Typ oznámenia: Iná informácia

Brožúra

Druh zákazky Tovary
Dátum publikovania 12.09.18
Typ oznámenia: Výsledok