Feedback

Referencie

Logo Vyjadrenie

"So službou tender.sk som veľmi spokojná, informácie ohľadom tendrov sú zasielané v dostatočnom predstihu tak, aby som stíhala na ne adekvátne včas reagovať, zároveň aj informácie ohľadom zmien, zrušení a aktualizácií  zverejnených / nezverejnených tentrov vo vestníku VO sú mi zasielané včas.
Všetky informácie a údaje sú prehľadné, ľahko editovateľné. Touto cestou si Vas dovoľujem informovať resp. podotknúť, že z platených služieb ohľadom získavania informácií ohľadom tendrov je služba tender.sk najrýchlejšia, včasná a najspoľahlivejšia.
Skúšala som rôzne služby, aj ich skúšobné bezplatné prevádzky na cca. 30 dní, no neboli spoľahlivé.

Držím palce, nech sa darí, nech napredujete a budete neustále prichádzať s novými pozitívnymi zlepšeniami.
V prípade nejasností, komplikácii Vás budem určite kontaktovať." 

Barbora Michalová, Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s.

"Naša spoločnosť využíva služby tender.sk už niekoľko rokov a po celý čas sme s ich službami spokojní. Každodenný prehľad vyhlásených verejných súťaží nám veľmi uľahčuje našu prácu a šetrí čas. Informácie o verejných súťažiach sú prehľadné, jasné a vecné. Ďakujeme."

SLOVUNIT a.s.

"Ďakujeme službe tender.sk za dlhoročnú spoluprácu a vyjadrujeme maximálnu spokojnosť s ich službami." 

Vanex spol. s r.o.
 

"Internetový portál Tender.sk nám poskytuje množstvo dôležitých informácii o práve prebiehajúcich súťažiach – tendroch, čím našu spoločnosť neustále drží v obraze o dianí v našom okenárskom obore. Vďaka Tender.sk sme už pár, pre nás lákavých projektov vyhrali, začo sme portálu vďační." 

PRP-Plasty, s.r.o.

"Hlavný prínos služby Tender.sk vidím v tom, že popri Vestníku verejného obstarávania a EKS čerpá informácie aj z mnohých ďalších zdrojov. Vďaka tomu sa dozvieme o zákazkách, ktoré obstarávatelia uverejnia iba na svojich webových stránkach. Ich prehľadávanie by bolo pre nás zdĺhavé a neefektívne. Pridanou hodnotou služby sú informácie o pripravovaných zákazkách – nových opisných formulároch umiestnených v karanténe EKS, ktoré môžeme pripomienkovať. Oceňujem aj aktívnu a pružnú pomoc pracovníkov Tender Service pri nastavení vyhľadávacieho profilu." 

Ing. Peter Tkáčik, SCP PAPIER, a. s.

"Službu tender.sk využívame už niekoľko rokov, čo dokazuje našu spokojnosť. Služba nám poskytuje prehľad verejných zákaziek v energetike a teplárenstve podľa našich zadaných požiadaviek nielen na Slovensku a Čechách, ale aj v Európe." 

SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE, a.s.
 

"So službami, poskytovanými spoločnosťou Tender Service s.r.o., sme veľmi spokojní. Internetový portál Tender.sk nám na základe nadefinovaných kritérií rýchlo, prehľadne a komplexne prináša denne informácie o nových obchodných príležitostiach. Poskytované služby spĺňajú všetky naše očakávania." 

SOFOS, s.r.o.

"Našu spokojnosť so službami tender.sk zabezpečujú cenné informácie o výzvach a obstarávaniach, čo v konečnom dôsledku šetrí našu energiu a čas. A čas sú pre nás peniaze. Ďakujeme" 

PROENERGY s.r.o., Liptovský Mikuláš
 

"So službami, poskytovanými spoločnosťou Tender Service s.r.o., sme už niekoľko rokov veľmi spokojní. Informácie na Tender.sk nám šetria čas pri vyhľadávaní verejných obstarávaní, podľa vhodne nastaveného individuálneho profilu.  " 

DELL, s.r.o.

"So službami, poskytovanými spoločnosťou Tender Service s.r.o., sme veľmi spokojní." 

Falck SK a.s.
 

"Spokojnosť na mieste."

Lenovo Slovakia, s.r.o.

"Služby spoločnosti TENDER SERVICE, s.r.o. využívame niekoľko rokov a s ich kvalitným poskytovaním sme maximálne spokojní."

DOXX-Stravné lístky, spol. s.r.o. 

 

"Naša spoločnosť je spokojná so službou TENDER.sk. Zasielanie informácií o verejných zákazkách priamo na email nám šetrí čas pri vyhľadávaní nových obchodných príležitostí."

Alpine Slovakia, spol. s.r.o.

"Naša spoločnosť je veľmi spokojná so službami tender.sk. Zjednodušuje nám vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a poskytuje nám dostatočné a kvalitné informácie o nových zákazkách každý deň." 

SOITRON, a.s.

"Som spokojná so službami TENDRA." 

RNDr. Mária Gálisová, AWAST Slovakia, s.r.o. 

"Vďaka tender.sk máme prehľad o verejných obstarávaniach. Služba nám vyhovuje."

Progress Promotion Bratislava, spol. s.r.o.

"So službami tender.sk sme spokojní, často ich využívame."

Tibor Varga, TSV Papier

"So službami portálu Tender.sk sme spokojní." 

BIOHEM, spol. s r.o.

"So službou tender sme spokojní. Informácie chodia pravidelne a včas." 

Anatex, s.r.o.

"So službami poskytovanými spoločnosťou Tender Service s.r.o. sme veľmi spokojní, nakoľko nám poskytuje prehľad verejných zákaziek presne podľa našich zadaných požiadaviek, čo nám šetrí hlavne čas." 

ELSE PLUS, s.r.o.

"So službami spoločnosti Tender.sk sme veľmi spokojní." 

PRODEX spol. s r.o.

"Tender.sk poskytuje našej spoločnosti pravidelný prehľad zásadných obchodných príležitostí, ktoré priamo ovplyvňujú naše podnikanie. S ich službami sme spokojní." 

STRABAG Property and Facility Services s.r.o.

"So službami, poskytovanými spoločnosťou Tender Service s.r.o., sme veľmi spokojní. Všetky zákazky sú na jednom mieste, čo nám šetrí veľa času. Stále máme aktuálny prehľad o verejných obstarávaniach." 

firma Tomáš Pohori

"Službu tender.sk využívame už niekoľko rokov a sme s ňou veľmi spokojní. Poskytuje prehľadné a kvalitné informácie o verejných obstarávaniach, podľa našich zadaných požiadaviek." 

SAT SLOVENSKO s.r.o.

"Sme radi, že máme spoľahlivého obchodného partnera na vyhľadávanie našich zákaziek." 

landart s.r.o., návrhy a realizácie exteriérov

"Služba Tender nám poskytuje aktuálny prehľad o verejných obstarávaniach." 

SLOVAKODATA, a.s.

"So službou tender.sk sme spokojní. V podstate robí to čo od nej očakávame a to nám bohato postačuje." 

City Parking Group s.r.o. organizačná zložka

"So službami poskytovanými portálom tender.sk sme veľmi spokojní a v spolupráci plánujeme pokračovať aj naďalej." 

Edenred Slovakia, s.r.o.

"Zo službou tender.sk vyjadrujeme spokojnosť. Informácie sú podávané aktuálne, presne a rýchlo. Pripomienka je jedine k tomu, že najviac informácií o súťažiach je posielaných hlavne v piatok a cez víkend. V týždni je informácií o súťažiach pomenej. Predpokladáme, že to vyplýva z informácií od investorov." 

M - SILNICE a.s.

"Počas niekoľko ročného využívania služieb tender.sk u nás vládne absolútna spokojnosť s poskytovanými službami." 

Zimmer Slovakia, s. r. o.

"Tender.sk nás už niekoľko rokov spoľahlivo informuje o zverejnených zákazkách podľa nami zadaných kritérií." 

MAGNA ENERGIA a.s.
 

"Naša a.s. je už niekoľko rokov užívateľom služieb na portáli „tender.sk“ . Tieto informácie si vysoko ceníme a aj v budúcnosti budeme sledovať celú ponúkanú škálu služieb. Ďakujeme" 

ZORNICA BANKO FASHION, a.s.

"So službami spoločnosti Tender.sk sme veľmi spokojní. Vďaka informáciám z Vašej stránky sa nám podarilo získať viacero zákaziek" 

Inter Cars Slovenská republika s.r.o.

"Služba nám prináša presne to, čo sme od nej očakávali, t.j. včasné a presné informácie. Vďaka."

Slovanet, a.s. 

 

"Makyta a.s Púchov využíva pravidelne služby Tender.sk, s ktorými je spokojná." 

MAKYTA, a.s. Púchov

"Využívanie služieb spoločnosti Tender Service s.r.o. nám uľahčuje vyhľadávanie zákaziek a šetrí pracovný čas." 

Teleflex Medical s.r.o.

"Sme dlhodobo spokojní, služba plní naše očakávania, ďakujeme."

LUX – KOŠICE, s.r.o.

"So službou sme spokojní a nastavenie filtra je postačujúce. Službu mienime využívať aj naďalej." 

S.M.S. s.r.o.

"Sme vašim používateľom už niekoľko rokov a musím povedať, že nám táto služba výrazne pomáha. Odkedy sme začali túto službu využívať, máme všetky tendre pod kontrolou. Teraz sme vaše služby rozšírili aj o ČR, kde sme dokonca pridali niektoré weby, ktoré chceme monitorovať a vyšli ste nám v ústrety. Rozhodne túto službu plánujeme využívať aj v budúcnosti." 

VWR International, s.r.o.

"Vďaka službám Tender.sk máme vždy aktuálny prehľad o prebiehajúcich verejných súťažiach, ku ktorým je prostredníctvom používateľského rozhrania Tender.sk jednoduchý prístup."

Auto Becchi, s.r.o.

"Túto službu využívam už niekoľko rokov a vďaka nej sme v zásade neprišli o žiadne informácie čo sa týka možnosti účasti vo výberových konaniach a hlavne čo je pozitívne, že sme i niekoľko výberových konaní vyhrali."

Ing. Dušan Petránek, T.O.P. HOLDING, a.s.
 

"So službami spoločnosti Tender.sk sme nadmieru spokojní."

KÚPELE LÚČKY, a.s.

"Tieto služby využívame, aby sme ušetrili čas vyhľadávaním tendrov cez rôzne internetové stránky. Či sú nám ponúkané všetky tendre, by bolo časovo náročné zisťovať...."

Zuzana Sandanusová, Detektívna Informačná Služba, s.r.o., Žilina
 

"So službami portálu tender.sk sme veľmi spokojní. Komunikácia a flexibilita na naozaj vysokej úrovni. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu."

Hotel Villa Siesta ***

"Dhlodobá spokojnosť s prehľadnosťou a kvalitou poskytovaných informácií o verejných obstarávaniach. Vynikajúci klientský servis." 

ŽP Informatika, s.r.o. 

"Chceme Vám týmto poďakovať za službu umožňujúcu využívať používateľské rozhranie Tender.sk, vďaka ktorému máme vždy podrobný prehľad o prebiehajúcich verejných súťažiach."

Ing. Zuzana Vyskoková PhD., TATRA TIMBER Logistik PLUS, a.s.